| 503 954 173 |

PDK LIVE jedyną drużyną z kompletem punktów - relacja z 3 kolejki Jesień 2022 !

PDK LIVE jedyna drużyna z kompletem punktów - relacja tekstowa z 3 kolejka Jesień 2022 !
Podkarpacie Live zdobywa punkty bez gry , Extreme w radosnym meczu pokonuje Ideo.pl a w hicie kolejki Emeryci lepsi od Huciska .
Zapraszamy na tekstowe podsumowanie 3 kolejki .

TIGERS ROYALS BŁAŻOWA - PDK LIVE RZESZÓW 0-5 vo

Tylko 3 zawodników gospodarzy zjawiło się na mecz i sędzia Tomasz Cichoń zgodnie z regulaminem musiał odgwizdać walkowera .
Zdenerwowania i złości nie ukrywali z tego powodu zawodnicy PDK Live , którzy niektórzy musieli pokonać ponad 100 km aby dojechać i wrócić do domu a meczu nie było i nie zostali wcześniej poinformowani o problemach kadrowych rywali .
Został rozegrany mecz towarzyski gdzie Szarotka wzmocniona zawodnikami PDK Live pokonała team Maćka Decowskiego- Niemca . Mamy nadzieję że to pierwszy i ostatni przypadek w tym sezonie gdzie punkty rozdawane są po za orlikiem .

EXTREME SERWIS KOP RZESZÓW - IDEO.PL RZESZÓW 13-5 (6-0)

bramki : Rogowski x5 ( 5,7,40,41,42 ) , Duda x3 ( 16,41,43 ) , Ludwik ( 21 ) , Jarosz ( 22 ) , Malach ( 25 ) , Skrzypek ( 29 ) , Kazik ( 40 ) - Charchut x4 ( 34,37,44,50 ) , Koszyk ( 48 )

Gracz meczu : Dariusz Malach ( Extreme )
Wyróżnieni : Krzysztof Charchut ( Ideo ) , Piotr Rogowski ( Extreme )

Radosny futbol zaprezentowały oba zespoły . Padło aż 18 bramek . Do przerwy Extreme ustawił sobie mecz prowadząc 6-0 . Drugie 25 minut już rozluźnione obronne szeregi gospodarzy pozwoliły na stratę 5 bramek , a że w tym dniu bardzo dobrze miał ustawiony celownik popularny "Rogo " Extreme strzelił kolejne 7 bramek . Poproszony o wybranie MVP meczu kapitan Molągowski wskazał na Malacha , stwierdzając że zawodowcowi Dudzie już wystarczy laurów a Darek trzyma i prowadził grę , natomiast "Rogo" musi utrzymać formę strzelecką w kolejnym meczu .

EMERYCI RZESZÓW - JEDNOŚĆ HUCISK0 5-2 ( 1-0 )

bramki : Wilk x3 ( 8,32,37 ) , Siciarz ( 41 ) , Grzebień ( 50 ) - Adamiak ( 34 ) , Yevstuvsky ( 44 -samobójcza )

Gracz meczu : Karol Wilk ( Emeryci )
Wyróżnieni : Dawid Adamiak ( Hucisko ) , Paweł Grzebień ( Emeryci)

Hit czy kit tak po pierwszej połowie mogli zapytać kibice ? Pierwsze 25 minut to badanie sił z obydwóch stron i bardzo dobra gra obrońców na czele z bramkarzami , padła tylko jedna bramka za sprawą Wilka . Po pauzie mecz się wreszcie rozpoczął i grająca ambitnie ale czasem też bardzo ostro drużyna Huciska postanowiła się bardziej odkryć i iść po cały łup . Popularny "Wilku " który tradycyjnie w meczu leży minimum 20 razy faulowany czy tylko chcąc wymusić przewinienie , tym razem dwukrotnie upadł w polu karnym a sędzia bez wahania wskazywał na "wapno " . Trzeci karny był za rękę w polu karnym . Wszystkie wykorzystał Wilk . Była to pierwsza porażka gości , natomiast broniący tytułu mistrzowskiego Emeryci po falstarcie w 1 kolejce wygrywają na razie wszystko .