| 503 954 173 |

Nie ma nie pokonanej drużyny - relacja tekstowa z 5 kolejki Super Liga Rzeszow Jesień 2022 !!

Nie ma nie pokonanej drużyny - relacja tekstowa z 5 kolejki Super Liga Rzeszow Jesień 2022 !!
 
Dotychczas nie pokonane PDK Live doznaje porażki w meczu na szczycie z Emerytami i to oni kończą pierwszą rundę w fotelu lidera . Serwis Kop Extreme lepszy w meczu o 3 miejsce z Huciskiem . Tigers Royals złapał formę i pokonuje Ideo.pl .
Zapraszamy na relację tekstową z rozegranej 5 kolejki .
 
JEDNOŚĆ HUCISKO - SERWIS KOP EXTREME 1-2 ( 1-0 )
 
bramki : Rumak ( 9 ) - Urban ( 36-karny ) , Pleskacz ( 40 )
 
kartki: Kazik ( żółta )
 
Gracz meczu : Grzegorz Ludwik ( Extreme )
Wyróżnieni : Sebastian Selwa ( Hucisko ) , Grzegorz Urban ( Extreme)
 
Mecz w początkowej fazie bardzo wyrównany , ale bez większych emocji , obie drużyny bardzo długo się badały . Większe emocje nastąpiły w drugiej odsłonie , kiedy to dzięki dwóm brakom Extreme ostatecznie wygrywa ten wyrównany pojedynek , który im pozwala skończyć pierwszą rundę na pudle z myślą nawet o tytule mistrzowskim dzięki wynikowi w kolejnym meczu dnia .
 
PDK LIVE - EMERYCI 5-6 ( 1-3 )
 
bramki : Krakowiecki ( 24 ) ,Longe x 2 ( 31,43 ) , Głowacz ( 39 ) , Fluda ( 44 ) - Wilk x6 ( 9,15,25,34,38,41 )
 
kartki : Fluda , Krakowiecki ( żółte )
 
Gracz meczu : Karol Wilk ( Emeryci )
Wyróżnieni : Jonathan Diusumbe Longe ( Pdk ) , Maciej Surowiec ( Emeryci )
 
Na hit kolejki PDK przybyło bez bramkarza i to zdecydowanie wpłynęło in minus . Brak golkipera w takim meczu był bardzo widoczny i prawie wszystkie strzały Wilka pokonywały bramkarzy ( trzech zawodników się zmieniało w tej roli ) . W drugiej odsłonie z bramki w pole wszedł Longe i to był impuls aby drużyna Decowskiego wróciła do gry , po przerwie gdzie przegrywała 1-3 . Jednak ostatecznie Emeryci a konkretnie Wilk ponownie trzykrotnie pokonał bramkarzy rywali a że stracili tylko 4 bramki ostatecznie dowieźli cenne zwycięstwo które pozwoliło im wskoczyć na fotel lidera po pierwszej rundzie . W ostatniej minucie meczu doszło do sytuacji której sędzia Cichoń nie odnotował a okazało się że Wilk wepchnął palec w oko Longe i ciemnoskóry zawodnik musiał udać się na pogotowie gdzie także została opatrzona kontuzjowana kostka zawodnika , który był nie miłosiernie poniewierany szczególności przez MVP meczu Wilka . Jednak w protokole meczowym nie odnotowaliśmy żadnej kartki a z naszego punktu widzenia , przynajmniej cztery "żółtka" powinny być w tym dwie dla jednego zawodnika . Podsumowując mecz toczył się w dziwnym rytmie PDK atakowało a Emeryci z kontry i korzystając z absencji golkipera z daleka pokonywali broniącego bramki po strzałach , które normalny bramkarz by spokojnie obronił . Za tydzień rewanż a więc szansa na odbicie top 1 dla PDK , dla emocji i dramaturgii Super Liga Rzeszow wynik tego spotkania jest idealny .
 
TIGERS ROYALS - IDEO.PL 4-0 ( 1-0 )
 
bramki : Mazur x 4 ( 13,39,41,50 )
 
Gracz meczu : Damian Mazur ( Tigers )
Wyróżnieni : Mateusz Pączek ( Ideo ) , Damian Kaczor ( Tigers )
 
Na koniec środowej super ligowej kolejki mecz który zapewne przygotowywał do snu . Nudny mecz bez większych emocji , gra się nie kleiła w szczególności dla gospodarzy a goście zapewne są zadowoleni że stracili tylko 4 bramki a nie jak zawsze dwucyfrówkę . Bardzo dobrą skutecznością wykazał się Mazur , strzelając wszystkie bramki w meczu .
Rotacja w Ideo gdzie Pączek z bramki wszedł w pole a w zastąpił go Stopyra chyba przyniosła skutek , stracili mniej bramek a "Mati " walczył ambitnie w polu i rozbijał ataki Tigersów .
 
Tabela , statystyki indywidualne na stronie :
lub w newsach na naszym fan page www.facebook.com/Superli6a
 

Gdzie gramy