Biłgoraj na czele po 2 kolejkach - sezon Wiosna 2023

Emocjonująca i wyrównana inauguracja !

W środę 12 kwietnia na boguchwalskim orliku zainagurowany został sezon Wiosna 2023 .
Pierwsza kolejka przyniosła emocjonujące i wyrównane spotkania .

W pierwszym meczu dwubramkowe zwycięstwo bardziej utytułowanej ekipy Biłgoraj nad Laga Bonito i jak się okazało team Holki jest pierwszym liderem tabeli .
Drugi mecz to emocje i końcowy wynik był do końca nie znany , dopiero w przed ostatniej minucie meczu Głowacz dał ostatecznie triumf broniącej tytułu mistrzowskiego PDK Live nad tadżigistańskim FC Badakhshan .
Na koniec dnia także wyrównany mecz , ostatecznie na korzyść jedną bramką dla Ideo.pl nad Drużyną z FB . Warto odnotować sportowe zachowanie kapitana Ideo - Wieleby , który oddał jednego zawodnika rywalom aby mecz toczony był w równowadze .

W sumie na inauguracje drużyny liczyły maksymalnie jednego rezerwowego , wyłamali się zagraniczni , którzy mieli 3 zmienników.

Pdk : Pawlik - Płocica , Krakowiecki , Reichel , Kijanka , Pasierb , Głowacz
Badakhshan : Boznamuchov - Salimshoev , Mamadukov , Kchuckov , Charsanbakov , Navruz , Konaliev , Puldbekov

GRACZ MECZU : MIŁOSZ KOSZYK
Wyróżnieni : Damian Olko , Marek Wieleba ( Fair Play )

" Biłgoraj z cennymi trzema punktami "
- relacja z 2 kolejki Super Liga Rzeszów !

Za nami emocjonująca i ciekawa 2 kolejka
Super Liga Rzeszow Wiosna 2023 .

W pierwszym pojedynku zagraniczny Badakhshan pewnie pokonuje Ideo.pl .
Kolejne starcie to wygrana Lagi Bonito z Drużyną z FB .
Na koniec dnia w hicie kolejki cenne zwycięstwo Biłgoraja nad PDK Live .

Zapraszamy na podsumowanie kolejki .

FC BADAKHSHAN - IDEO.PL 8-2 ( 4-1 )

bramki : Mamadrizobekov x3 ( 8,11,18 ) ,Salimshoev ( 20 ) Chorshanbiev x3 ( 26,28,36 ) , Konaliev ( 39 ) - Koszyk x2 ( 9,27 )

Gracz meczu : Hamza Chorshanbiev
Wyróżnieni : Mateusz Pączek , Ardasher Mamadrizobekov

składy :
FC Badakhshan : Bozmamadov - Chorshanbiev , Salimshoev ,Konaliev , Navruzov ,Puledbekov , Sadonshoev , Mamadrizobekov
Ideo: Pączek - Wieleba , Strutyński , Koszyk , Piestrzak , Stec ,Juszczur , Kuśta

Do 10 minuty po mimo dużej przewagi gospodarzy utrzymywał się remis 1-1 , jednak jeszcze do przerwy team Komrona ustawił sobie mecz . Po pauzie mecz nie uległ zmianie , Badakhshan prawie
całe 20 minut przebywał na połowie rywala i tylko dzięki bardzo dobrej dyspozycji bramkarza rywali Pączka mecz nie zakończył się stratą przez Ideo dwucyfrówki .

DRUŻYNA Z FB - LAGA BONITO 3-5 ( 2-1 )

bramki : Pazdan ( 9 ) , Bujak ( 11 ) , Bratko ( 37 ) - Kostecki ( 6 ) , Jurczak x2 ( 23,39 ) , Furtyk ( 26 ) , Zagaja ( 30 )

Gracz meczu : Kacper Jurczak
Wyróżnieni : Michał Bratko , Michał Furtyk

składy :
Drużyna z Fb : Pruchnik - Olko , Moskal , Puńko , Pazdan , Bujak , Bratko , Selwa
Laga Bonita : Podbilski - Kostecki , Pelc , Piejko , Jurczak , Zagaja , Ricchardo , Klekacz , Furtyk

Wzmocniona drużyna z FB do przerwy po dobrej grze prowadziła . Po odpoczynku na boguchwalski orlik można rzecz wyszły odmienione drużyny . Laga narzuciła swój styl gry i ostatecznie pokonała rywali .

BIŁGORAJ - PDK LIVE 6-3 ( 4-3 )

bramki : Szafraniec x3( 8,19,38 ) , Chmura x2 ( 9,17 ) , Holko ( 37 ) -Płocica x2 ( 6,10 ) , Diumasumbu ( 18 )

Gracz meczu : Mateusz Szafraniec
Wyróżneni : Eliasz Płocica , Arkadiusz Kniaź

składy :
Biłgoraj : Kniaź - Holko , Kupiec , Konopka , Szafraniec , Dziura , Chmura , Kubik
PDK : Pawlik- Krakowiecki , Płocica , Decowski Niemiec - Reichel , Kijanka , Diumasumbu , Kuźniar , Głowacz

Bardzo dobry mecz na zakończenia kolejkowego dnia , hit spełnił oczekiwania . Oba zespoły potraktowały mecz bardzo poważnie i przybyli w najmocniejszych składach . Lepszą drużyną w szczególności w drugiej połowie był Biłgoraj i to team Holki zdobył cenne 3 punkty .