| 503 954 173 |

Nowy Sezon, Nowa Jakość Nagrania - VEO w Superliga6!

Nowy Sezon, Nowa Jakość Nagrania - VEO w Superliga6!

Rozpoczynamy nowy sezon z rewolucyjnym udogodnieniem dla wszystkich uczestników naszej ligi - wprowadzamy nagrania kamerami VEO! To prawdziwa gratka dla tych, którzy nie chcą przegapić ani jednej chwili z emocjonujących meczów. Dzięki systemowi VEO, każde spotkanie zostanie uwiecznione z niezwykłą precyzją, umożliwiając Wam oglądanie pełnych meczów w całej ich okazałości.

Kamera VEO to nasza nowa tajna broń, która pozwoli Wam zanurzyć się w świat piłki nożnej 6-osobowej jak nigdy dotąd. Nie przegapcie żadnej akcji, ani jednej spektakularnej bramki! Zyskacie pełen dostęp do wszystkich momentów, które składają się na niezapomniane widowisko na boisku.

Nie tylko to! Dzięki nagraniom VEO, będziemy mogli szybko udostępniać Wam pełne nagrania meczów, zapewniając Wam błyskawiczny dostęp do najnowszych emocji. To jednak nie koniec - najlepsze akcje, kluczowe momenty oraz skróty najciekawszych starć będą publikowane również na naszym oficjalnym profilu na Facebooku!

Przygotujcie się na niesamowite emocje, które będziemy mogli razem przeżywać podczas nowego sezonu Superliga6 Białobrzegi!

Gdzie gramy