| 503 954 173 |

Relacja z 7 kolejki Net Pocket Superliga6 Rzeszów !

Podsumowanie tekstowe
7 kolejki Net-Pocket Super Liga Rzeszow Wiosna 2022

W środowy wieczór już po raz siódmy na boguchwalski orlik wybiegli zawodnicy aby stoczyć boje w ramach 7 kolejki .
Lider Tęcza pauzował w tej kolejce , co wykorzystał Tigers Roylas wskakując na ich fotel pokonując Mix Blach . W innym ciekawszym meczu PDK Live pokonało KS Beerlovers także dwoma bramkami . O jedno trafienie lepsi od Grupy PBI okazał się meblujdom.pl . Natomiast festiwal strzelecki urządzili sobie Szarotka z Tuzami oraz Emeryci z Extreme .
Zapraszamy na relację .

SZAROTKA - TUZY TEAM 14-2 ( 7-0 )

bramki : Rykiel x 6 ( 5,8,10 ,15,27,31 ) , Moskal x 3 ( 7, 35,38 ) , Rokosz x 3 ( 12 ,30,34 ) , Boszkowicz ( 17 ) , Salimshoev ( 19 ) - Gaweł x 2 ( 36,39 )
Gracz meczu : Wojciech Rykiel
Wyróżnieni : Komron Salimshoev , Dawid Gaweł

Obie ekipy przybyły na mecz tylko w szóstkę i bez nominalnych bramkarzy , wśród gości rola ta Mroszczykowi a w Szarotce bronił kontuzjowany Mateusz Pizło . Od początku to ton nadawała Szarotka , goście nie wychodzili za połowę . Do przerwy 7-0 , i kiedy na początku drugiej połowy kontuzji doznał Kisiel ( poszedł pozniej na bramkę ) było już wiadomo że będziemy świadkami pogromu . Jednak broniący można powiedzieć na jednej nodze Kisiel długo nie dawał się pokonywać , swoją indolencję strzelecką w tym meczu pokazywał Moskal , strzelił niby 3 bramki ale powinien przynajmniej drugie tyle . Goście w ostatnich minutach na osłodę dwukrotnie pokonali Pizłę .

TIGERS ROYALS - MIX BLACH 5-3 ( 2-1 )

bramki : Drath x 2 ( 14,24 ) , Woźniak ( 11 ) , Kruła ( 38 ) , Wania ( 39 ) - Trznadel ( 3 ) , Rachwalski x 2 ( 31,39 )
Gracz meczu : Szymon Drath
Wyróżnieni : Mateusz Rachwalski , Jakub Woźniak

Miał być hit kolejki i chyba nie zawiódł , emocje piłkarskie jak i ostateczny triumfator nie był znany prawie do ostatniego gwizdka sędziego Cichonia . Goście lepiej weszli mecz i od 3 minuty prowadzili ale jeszcze do pauzy było odwrotnie . Po przerwie emocji było więcej a wynik meczu roztrzygnął się w ostatnich 2 minutach kiedy padały ważne bramki .

GRUPA PBI - MEBLUJDOM.PL 3-4 ( 3-2 )

bramki : Koszyk ( 4 ) , R. Przepłata x 2 ( 15,16 ) - Konopka x 2 ( 8,26 ) , Dziura ( 17 ) , Holko ( 39 )
Gracz kolejki : Paweł Konopka
Wyróżnieni : Radosław Przepłata , Adrian Dziura

Ale emocjonujący pojedynek , trzymający w napięciu do ostatnich minut . Bramkę nr 4 dla mebluj na wagę 3 punktów w 39 minucie zdobywa kapitan Holko . Grupa PBI prowadziła prawie przez cały mecz robiąc sobie przewagę w 1 połowie ale w drugiej się strzelby zacięły i ostatecznie przegrali ten wyrównany pojedynek .

EXTREME - EMERYCI 6- 13 ( 3-5 )

bramki : Kijanka ( 13 ) , Molągowski ( 19 ) , Lobas x 3 ( 15 , 33, 35 ) , Urban ( 39 ) - Wilk x 4 ( 9,10 ,12, 14 ) , Grzebień ( 18 ) , Dzięgiel x 3 ( 24,34,39 ) , Siciarz x 3 ( 28 ,38,40 ) , samobójcza ( 30 ) , Yevtushevsky ( 33 )
Gracz meczu : Karol Wilk
Wyróżnieni : Przemysław Dzięgiel , Oleksandr Lobas

Ostatecznie mecz zakończony łomotem Emerytów nad Extremem . Swój show w tym pojedynku miało trio Wilk - Dzięgiel - Siciarz strzelcy w sumie 10 bramek . Wśród gospodarzy dobrze strzelecko pokazał się Lobas . Warto także odnotować kolejne trawienie nominalnego bramkarza Urbana , który tym razem pokonał swojego kolegę po fachu Surowca w 39 minucie . Emeryci pokazali pazur i są w grze na pewno o top 3 jak nie o coś więcej .

KS BEERLOVERS - PDK LIVE 2-4 ( 1-1 )

bramki : Kopacki ( 20 ) , Lech ( 24 ) - Kijowski x 2 ( 3,28 ) , Fluda x2 ( 25,31 )
Gracz meczu : Bartłomiej Fluda
Wyróżnieni ; Tomasz Lech , Bartosz Pawlik

Gospodarze ostatnio na fali , natomiast goście chcą wrócić na dobre tory i jeszcze namieszać w superlidze . I tak ten mecz wyglądał chociaż to PDK było faworytem , to Beerlovers tanio skóry nie sprzedał i dzielnie dotrzymywał kroku rywalowi . Ostatecznie różnice zrobił Fluda i to głównej mierze dzięki jego trafieniom trzy punkty zdobyli goście .

GALACTICOS - IDEO.PL 0-3 vo
Drużyna gospodarzy wycofała się z rozgrywek .