| 503 954 173 |

Relacja tekstowa z 6 kolejki !

26 bramek oraz powrót na fotel lidera PDK Live - podsumowanie tekstowe 6 kolejki Super Liga6 Rzeszów Jesień 2022 !
W szóstej kolejce naszych rozgrywek byliśmy świadkami ciekawych pojedynków , Tigers ponownie pokonuje Ideo , Extreme tym razem pewniej pokonuje Jedność Hucisko a w hicie kolejki bardzo ważny zwycięski rewanż PDK z Emerytami .

Zapraszamy na podsumowanie tekstowe 6 kolejki .

IDEO.PL RZESZÓW - TIGERS ROYALS BŁAŻOWA 3-6 ( 1-2 )

bramki : Stec x2 ( 6,34 ) , Koszyk ( 32 ) - Rząsa ( 2 ) , Mazur x2 ( 23 , 31 ) , Starzak x2 ( 27,38 ) , Pazdan ( 45 )

Gracz meczu : Damian Mazur ( Tigers )
Wyróżnieni : Mariusz Stec ( Ideo ) , Fabian Starzak ( Tigers )

Bardzo szybko goście wychodzą na prowadzenie , jednak cztery minuty Ideo wyrównuje . Kolejne minuty pierwszej odsłony to słaby mecz , niby Tigers prowadziło grę ale strzały ich były bardzo nie celne . Druga odsłona już lepsza piłkarsko i obie drużyny się bardziej wykazywały umiejętnościami . Pewne i zasłużone zwycięstwo gości , których prowadził Norbert Rabczak za linii bocznej .

SERWIS KOP EXTREME RZESZÓW - JEDNOŚĆ HUCISKO 5-2 (1-1)
bramki : Amarowicz x2 ( 2,40 ) , Rogowski x3 ( 36,38.39 ) - Selwa ( 24 ) , Rumak ( 41 )

kartki : Jarosz ( żółta )

Gracz meczu : Grzegorz Urban ( Extreme )
Wyróżnieni : Sebastian Selwa ( Hucisko ) , Rogowski ( Extreme )

Rewanżowe starcie sąsiadów z tabeli z miejsc 3i 4 tym razem było dużo lepszym widowiskiem niż tydzień wcześniej . Hucisko na mecz przybyło tylko w sześciu i nie mieli zmiany , co jak się okazało było kluczem do porażki . Do 35 minuty grali jak równy z równym , niestety ostatni kwadrans " siedli " co skrupulatnie wykorzystał Extreme a szczególności Rogowski , który w trzy minuty skompletował hatrick . A że do tej pory był remis za co na pewno zawodnicy gospodarzy są wdzięczni swojemu golkiperowi Urbanowi , który wybronił kilka "setek " pozwoliło patrząc na ostateczne roztrzygnięcia kolejki że Extreme jest w grze nawet o mistrza sezonu jesiennego . Kolejna porażka ekipy z Huciska , która ma po dwóch kolejkach miała sześć punktów i po szóstej ich zdobycz się nie powiększyła .

PDK LIVE RZESZÓW - EMERYCI RZESZÓW 7-3 ( 3-2 )
bramki : Lukanzu ( 11 ) , Płocica x2 ( 15, 39 ) , Longe x3 ( 20-k , 42,47 ) , Głowacz ( 40 ) - Lobas x2 ( 4,42 ) , Yevstuvsky ( 6 )

kartki : Yevstuvsky ( żółta ) Reichel ( czerwona )

Gracz meczu : Jonatham Diusumbe Longe ( PDK )
Wyróżnieni : Karol Wilk ( Emeryci ) , Eliasz Płocica ( PDK )

Hit kolejki na koniec dnia był emocjonujący co ostatnich 10 minutach , kiedy to Pdk pokazało swoją siłę i moc i dobiło rywala . Zaczęło się bardzo dobrze dla Emerytów , którzy po 6 minutach prowadzili 2-0 , obie bramki padły bardzo łatwo po koszmarnych błędach bramkarza , notabene piłkarza z pola , ponieważ ponownie nie było etatowego golkipera w szeregach gospodarzy . Jednak już na przerwę z minimalnym prowadzeniem schodziło PDK . Po pauzie tak jak wspominaliśmy początkowo pojedynek był wyrównany ale ostatnie 10 minut swój show zrobił w polu Longe prowadząc swoją drużynę do cennych 3 punktów i na pewno byliśmy świadkami uśmiechu na twarzy ich kapitana Macieja Decowskiego - Niemca , który w trakcie tego pojedynku był obecny w Anglii na meczu swojego ukochanego Manu Utd .

W naszych rozgrywkach zadebiutował sędzia Michał Bubienko i czekamy na jego ocenę w komentarzach ( tak czy siak Michała zobaczymy na pewno na 7 kolejce 😜 )