| 503 954 173 |

Podsumowanie 2 kolejki

PodkarpacieLIVE gromi w derbach SERWIS-KOP Extreme , PKS Jedność HPP ponownie wygrywa z Ideo ,
a w meczu o pierwsze punkty #Emeryci lepsi od Tigers Royals !!!
- podsumowanie 2 kolejki Super Liga Rzeszow Jesień 2022 !!!

W dniu wczorajszym czyli 21 września 2022 została rozegrana 2 kolejka rzeszowskiej Super Ligi6 .
Na inaugurację PKS Jedność Hucisko gromi 11-2 Ideo.pl , w drugim starciu dnia byliśmy świadkami derbów , niestety ostatecznie jednostronnych i Pdk Live wygrywa 11-3 i utrzymuje fotel lidera . Na koniec dnia po pierwsze 3 punkty po wygraniu 9-4 nad Tigers Royals zdobywają Emeryci .

Zapraszamy na relację tekstową .

JEDNOŚĆ HUCISKO - IDEO.PL 11-2 ( 3-1 )

bramki : Kukulski x 3 ( 7,8, 43 ) , Krasoń x 3 ( 23,29,39 ) , Płoch ( 35 ) , Selwa x 2 ( 37,41 ) ,Kościow ( 44 ) , Wdowik ( 47 ) - Stec x 2 ( 21,48 )
kartki : Chrobak ( żółta ) - Ideo

Gracz meczu : Mateusz Krasoń ( Hucisko )
Wyróżnieni : Mariusz Stec ( Ideo ) , Sebastian Kukulski ( Hucisko )

Pierwsze 25 minut grający bez zmian Ideo dzielnie sobie radziło i przegrywało tylko dwoma bramkami . Po pauzie z upływem minut coraz mniej mocy było u gości i przyjmowali kolejne gole . Drugie zwycięstwo Huciska i druga porażka Ideo.pl .

SERWIS KOP EXTREME - PDK LIVE 3-11 ( 1-4 )
bramki : Pleskacz ( 2 ) , Kazik x 2 ( 30,38 ) - Kijanka x 3 ( 4,19,35 ) , Głowacz x 3 ( 9,18,49 ) , Fluda x 2 ( 33,37 ) , Longe x 2 ( 41,48 ) , Kuźniar ( 45 )

Gracz meczu : Patryk Kijanka ( Pdk Live )
Wyróznieni : Krzysztof Kazik ( Extreme ) , Jonatan Owsumbu Longe (Pdk Live )

To nie mecz to derby można było usłyszeć przed spotkaniem . Obydwa kapitanowie na pierwsze ich stracie na jesieni nastawali się bojowo . Jednak o ile menago gości "Decu " na mecz ścignął etatowych graczy z 4 ligi z Cosmosu Nowotaniec , to jego visa vi Molągowski od nie pamiętnych czasów niestety nie zjawił się na meczu , zatrzymały go sprawy służbowe . Na meczu zjawił się natomiast szef sponsora drużyny Piotrek z Serwis Kop , który z gołymi rękami nie przybył i drużyna po meczu delektowała się złocistym płynem ( zapewne jego smak był podwójnie gorzki ) .
Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy , kiedy to w setnej sekundzie po bramce Pleskacza wyszli na prowadzenie , jednak riposta była bardzo szybka , bo nie minęło kolejnych 90 sekund a już był remis . Im dalej w las tym gorzej dla Extreme , a Pdk się rozkręcało w czym największy udział miało trio Kijanka i dwaj z Nowotańca Longe i Pena . Ostatecznie dwucyfrówkę puścił top golkiper 1 kolejki Urban . Rewanż odbędzie się za miesiąc .

EMERYCI - TIGERS ROYALS 9-4 ( 5-1 )
bramki : Wilk x 6 ( 11.13,20,29,37,44 ) , Lobas ( 19 ) , Frączek ( 23 ) , Grzebień ( 41 ) - Woźniak x 3 ( 8,35,36 ) , Pazdan ( 40 )

Gracz meczu : Karol Wilk ( Emeryci )
Wyróżnieni : Jakub Woźniak ( Tigers ) , Maciej Surowiec ( Emeryci )

Na mecz przybyło tylko 6 Emerytów , ich rywal miał minimum 3 zmiany , jednak to lepszym zespołem byli Ci pierwsi . Można rzecz że to był mecz Wilk kontra Tigers . Karol aż sześciokrotnie pokonał dobrze broniącego Kaczora . Były takie bramki gdzie przechodził dwóch a nawet trzech rywali . Bramka kolejki jednak dla popularnego "Młodego" Pawła Grzebienia ( szkoda że nie było kamery ) . Tigers po bardzo słabej pierwszej połowie , w drugich 25 minutach zagrali jak równy z równym . Wreszcie w 3 kolejce na meczu ma się pojawić " kołcz "Tygrysów " Bartek Kaczor i w tym drużyna upatruje pozytywów że ktoś ich za linii bocznej poprowadzi .Broniący tytułu mistrzowskiego Emeryci wygrywają po porażce w poprzedniej kolejce i za tydzień zobaczymy na jakiej drodze Emeryci się znajdą .